Samodzielnie wykonane fototapety

Chociaż nie mam wykształcenia artystycznego jestem osobą bardzo wrażliwą na sztukę i piękno. Otaczam się zawsze przedmiotami starannie wyselekcjonowanymi. Zwracam uwagę na kolory, fakturę, detale. Moje mieszkanie jest odzwierciedleniem mnie.

Fototapety do kuchni moim dziełem

fototapety do kuchniOd niedawna gości w nim moja wielka, choć nowa miłość- fototapety 3d. Kiedy natknęłam się na nie pierwszy raz nie składały mojego serca, jednak firma, która pozwala na samodzielny wybór fotografii sprawiła,że zakochałam się w nich bez pamięci. Fototapety do kuchni tworzyłam bardzo długo. Wielokrotnie fotografowałam poukładane na talerzach, czy w koszach owoce i warzywa, jednak nie mogłam uchwycić ich w sposób spełniający moje oczekiwania. Kolejny spośród niezliczonych dni starań przyniósł jednak w końcu upragniony efekt. Na ścianie w kuchni zawisła fototapeta z pięknym, soczystym, częściowo pokrojonym mango. Zachwycona efektem postanowiłam stworzyć fototapety na ścianę do kolejnych pomieszczeń mojego domu. Rozpoczęłam poszukiwania inspiracji. Po kilku tygodniach zrodził się nowy pomysł. Tym razem wymagał ode mnie wstawania przed świtem i wypraw do pobliskiego lasu z aparatem fotograficznym na szyi. Po kilku intensywnych porankach udało mi się wybrać odpowiednią fotografię. W taki sposób powstała fototapeta do salonu. Wisi dumnie na tle sofy i zachwyca obserwatorów nieśmiałym blaskiem pierwszych promieni wychodzącego słońca przebijających się między drzewami. Dzięki technologii tworzenia fototapet czuję się prawdziwym projektantem swojego mieszkania i sprawia mi to wiele radości.

 

Być może już niedługo stworzę kolejne. Tym razem fototapety do sypialni. Poszukiwania inspiracji trwają. W końcu na pewno uda mi się znał odpowiedni pomysł. Mam tylko nadzieję, że osiągnięcie celu nie będzie ode mnie wymagało zbyt dalekich wypraw z aparatem.