schody granitowe

Schody granitowe w naszym domu

Witajcie Kochani. Dziś temat, który jest bardzo dla mnie ważny z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że będzie on dotyczył tematu, z którym zmagamy się już od jakiegoś czasu, a idąc dalej, będzie to zagadnienie dotyczące po prostu mojego domu. Czy może być coś bardziej ważnego aniżeli budowa domu? Z pewnością nie. Zgodzicie się ze mną na pewno.

Schody granitowe bardzo dobrej jakości

schody granitoweNasza budowa to nasze prawdziwe marzenie. Czekaliśmy na to naprawdę kilka lat i można powiedzieć, że jest to prawdziwe wydarzenie. Mieszkamy pod Warszawą. Od zawsze marzyliśmy o wielkim, pięknym, piętrowym domu. Oboje z mężem pochodzimy z rodzin wielodzietnych, gdzie zawsze było mało miejsca. Przy dużych rodzinach tak to już jest. Teraz chcę Wam trochę opowiedzieć o tym jak wyglądał już samo projekt naszego domu, a jaki jest efekt końcowy. Od samego początku postawiliśmy, takie założenie, że część sypialna będzie na górze. Góra generalnie miała być takim miejscem gdzie mieliśmy mieć swój kąt, trochę dalej od zgiełku, gości, codziennej krzątaniny. Pierwsze piętro miało nam po prostu służyć do spania, do odpoczynku. Z kolei parter miał być miejscem, gdzie toczy się całe życie. Z racji tego, że zależało nam, także na jakości, wybraliśmy wytrzymałe schody granitowe w Warszawie. Pewnie kogoś mogło to równo zdziwić czemu nie niby drewniane? Schody z kamienia, w naszej opinii wyglądają lepiej. Dzisiaj skoncentruje się, też na moim ulubionym pomieszczeniu jakim jest kuchnia. W dalszych wpisach będą inne wnętrza. W kuchni, podobnie jak ze schodami, daliśmy blaty z kamienia.

Ten surowiec jest blisko natury, przez to całość projektu jest w swoim wizerunku szlachetniejsza. Blaty z kamienia to po prostu pewność, że produkt ten będzie długowieczny. Przy dzieciach i w przypadku blatów kuchennych jest to naprawdę istotne.