sklep komputerowy

Sklep komputerowy i prezent na rocznicę

Mój mąż uwielbia komputery, oprogramowania i wszelkie nowinki techniczne z tym związane. Niedługo zbliża się nasza czwarta rocznica ślubu. Postanowiłam przygotować dla niego niespodziankę. Nasz komputer, który posiadamy od siedmiu lat już powoli szwankuję.

Sklep komputerowy i niespodzianka dla męża

sklep komputerowy Coraz wolniej się włącza i jakoś tak dziwnie burczy jak działa. Mąż ostatnio wspominał, że musi się rozejrzeć za nowym sprzętem ale wiadomo jak to jest . Córka chodzi do przedszkola prywatnego, musimy płacić wysokie czesne. Ostatnio jeszcze w samochodzie musieliśmy wymieniać oleje i flirty i komputer zszedł na kolejny plan. Postanowiłam jednak pojechać do sklepu. Sklep komputerowy w Koszalinie jest prowadzony przez mojego kuzyna. Ostatnio dostała spore zlecenie. Wykonałam je w terminie i szef przekazał mi wysoką premię. Chciałam te pieniążki przeznaczyć na nowy komputer dla męża. Mój kuzyn prowadzi pogotowie komputerowe ma bardzo wiele oczywiście zadowolonych klientów. Wiem, z eon mi dobrze doradzi w wyborze i tak przygotuje sprzęt, że mój mąż oszaleje z radości. Kuzyn był na wezwaniu. Miałam na niego poczekać około dwudziestu minut. Prowadzi tez serwis komputerowy i musiał jechać z zepsutym sprzętem klienta. A jego wspólnik nie mógł mi pomóc bo akurat załatwiał montaż monitoringu. Poprosił żebym usiadła u kuzyna w biurze. Ich asystentka przyniosła mi kawę. Miała chwilkę czasu żeby się zrelaksować i poczytać gazetkę. Kuzyn przyjechał i od razu pokazał mi katalogi ze sprzętem doradził mi najlepszy w tej cenie, która chciałam przeznaczy.

Sprzęt ma być gotowy na cztery dni. Czyli zdążę go odebrać przed rocznicą. Kupiłam już ozdobny papier i karton zapakuję i owinę wstążką. Już nie mogę się doczekać aż zobaczę jego minę. lubię szykować dla niego niespodzianki.