carhartt koszulka

Sklep z koszulkami koło mojego domu.

Cenię sobie wygodę, dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy tuż obok mojego domu otworzyli nowy sklep. I to jeszcze w dodatku taki, że na pewno będę często go odwiedzała. Mam styl takiej chłopczycy, więc stussy i inne tego typu firmy są dla mnie idealnym wyborem. Bardzo dobrze czuję się w męskich ciuchach, trochę ze względu na mój charakter.

Uwielbiam wygodne koszulki carhartt

carhartt koszulkaNikogo nie dziwi, że czapka Mitchell and Ness znajduje się na mojej głowie, a dla mnie nie jest to kostium, tylko wyrażam w ten sposób siebie. Gdybym nosiła sukienki, to wtedy bym mogła powiedzieć, że nie jestem sobą, i czułabym się jak w przebraniu. Nic tak mnie poprawia nastroju jak świeża i niedroga carhartt koszulka w mojej szafie. Dlatego zawsze chociaż z raz w miesiącu staram się robić jakieś zakupy przez internet. Teraz mam o tyle szczęścia, że sklep mam tuż pod nosem, ale też do końca nie wiem, czy to tak dobrze, bo co chwila tam zaglądam, i przez to jestem już spłukana. Oczywiście prosto klasyk też musi się znaleźć w mojej garderobie. Nie uważam, że to coś dziwnego, dla mnie to norma. Moi znajomi też się już przyzwyczaili do tego stylu. Gdybym założyła coś kobiecego, to by mnie nie poznali. Uważam, że kobiece ciuchy do mnie absolutnie nie pasują. Mam nawet taką typową figurę chłopaka. Bluzki z dekoltem są dla mnie czymś wyimaginowanym i na pewno źle bym w nich wyglądała. Ostatnio nie mogę się na niczym skupić, bo weszła nowa czapka Cayler and Sons do kolekcji, i jest taka piękna, że myślę tylko o tym, aż będzie moja. Starałam się jakoś oszczędzać, ale niestety, w portfelu miałam ostatnie 10 zł.

Takie pechowe życie nastolatki, że pieniądze się rozpływają w zastraszającym tempie. No ale muszę jakoś zorganizować fundusze, bo naprawdę bardzo mi zależy, aby moją głowę mogło zdobić to wspaniałe wykonanie i wzór.