Skuteczność fali uderzeniowej

Rehabilitacja schorzeń układu ruchu może być naprawdę długotrwała. Jednakże, odpowiednio dobrane ćwiczenia czy też zabiegi, mogą szybko przynieść korzystny rezultat. Jednym z takich zabiegów jest fala uderzeniowa. Wykorzystuje ona energię z fali akustycznej. Kiedy trzeba zdecydować się na taki zabieg i jakie efekty można uzyskać?

Kiedy wskazana jest fala uderzeniowa?

fala uderzeniowa Warszawa BemowoLudzie muszą dbać o swoje zdrowie, szczególnie w przypadku chorób układu ruchu. Nierzadko zalecana jest odpowiednia rehabilitacja, która obejmuje także zabiegi fizykoterapeutyczne. Jednym z nich jest fala uderzeniowa Warszawa Bemowo to dzielnica, w której możliwe jest wykonanie wspomnianego zabiegu. Na czym polega? To nieinwazyjna metoda, która znajduje swoje zastosowanie w leczeniu schorzeń układu ruchu. Ma działanie przeciwbólowe, jak i skutecznie regeneruje komórki i zwiększa produkcję kolagenu. W czasie zabiegu używana jest głowica, na którą nakłada się żel, a następnie zostaje ona przyłożona do miejsca zabiegowego. Jak często należy wykonywać taki zabieg, ab przyniósł korzystne efekty? Okazuje się, że terapia wskazana jest dwa, trzy razy w tygodniu. Wskazaniem do wykonania fali uderzeniowej są bóle kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe czy też zapalenie ścięgien. Ponadto, zabieg wskazany jest przy zapaleniu barku, utrudnionego zrostu kostnego czy terapii punktów spustowych. Głównym celem jest jednak działanie przeciwzapalne oraz przeciwbólowe. Zabieg jest niezwykle skuteczny i powoduje odprężenie oraz rozluźnienie.

Czasem warto zadbać o swoje zdrowie. W przypadku schorzeń układu ruchu polecana jest fala uderzeniowa, która ma działanie przeciwbólowe i szybko pomaga powrócić do sprawności. Zabieg jest w pełni bezbolesny i wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Ważne, aby regularnie z niego korzystać, wtedy efekty będą szybko zauważalne.