Spędziliśmy wakacje w Darłowie

W każde wakacje wyjeżdżamy gdzieś z żoną aby odpocząć. Kilka dni z dala od problemów dnia codziennego i przejmowania się drobnostkami takimi jak: co dziś na obiad? co masz ochotę robić wieczorem? jest nam niezbędne. Dzięki temu ładujemy baterie na resztę roku aby każdego dnia wstawać z radością i motywacją do działania. W końcu w życiu piękne są tylko chwile.

Szukaliśmy ciekawych wakacji w Darłowie

wakacje darłowoW tym roku czas upływał nam wyjątkowo szybko. Zanim się obejrzeliśmy a tu już była połowa kwietnia i najwyższy czas aby zastanawiać się nad planami wakacyjnymi. Na kilka miesięcy do przodu można znaleźć wiele interesujących ofert i kwater w bardzo atrakcyjnych cenach. Tymczasem my nawet nie wiedzieliśmy, w którym kierunku świata chcemy się udać. Pewnego dnia kiedy wyciągałem listy z skrzynki na listy znalazłem w niej ulotkę reklamową, na której kolorowymi literami było napisane wakacje Darłowo – przeżyj niezapomniane chwilę razem z nami. Przeważnie tego typu ulotki od razu znajdują się w koszu, tym razem postanowiłem sprawdzić ofertę w internecie. Wraz z żoną byliśmy w szoku. Oferta była bardzo atrakcyjna, apartament znajdował się przy samej plaży a cena jak na polskie standardy rezerwowana z takim kilku miesięcznym wyprzedzeniem była bardzo atrakcyjna. Nie namyślając się długo zdecydowaliśmy się, że tegoroczne wakacje spędzimy właśnie tam.

Gdy dotarliśmy do apartamentu na nasz długo oczekiwany urlop nie mogliśmy wyjść z podziwu. Budynek i jego wnętrze wyglądało jeszcze lepiej niż na zdjęciach w internecie. Wszystko było niezwykle eleganckie, do dyspozycji mieliśmy ogrom miejsca, personel oraz przepiękny widok na morze. Romantyczniejszej scenerii nie mogliśmy sobie wyobrazić. To były niezapomniane wakacje, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.