Spray do odkażania powierzchni

Wiele osób jeszcze do niedawna uważało, że w celu oczyszczenia rąk z wszelkich bakterii, wystarczy je umyć wodą z mydłem, ale wcale tak nie jest. Tu jak i w przypadku różnych powierzchni, konieczny jest odpowiedni środek chemiczny.

Jak działa płyn Incidin w spray’u?

incidin spray 5lPrzeważnie sterylnie czysto musi być w szpitalu, gdzie bytuje największa ilość przeróżnych bakterii i wirusów. Żeby nie dopuścić do ich rozprzestrzeniania się, wszelkie powierzchnie takie jak łóżka, szafki, płyty akrylowe czy metalowe elementy są regularnie odkażane specjalnymi środkami. Jednym z nich jest Incidin spray 5l, który ma bardzo szerokie spektrum działania. Jest to wszechstronny środek, który wykazuje szybkie działanie i nie wymaga wcierania. Wystarczy nim spryskać daną powierzchnię i już po kilkudziesięciu sekundach zaczyna działać. Nie pozostawia smug i szybko wysycha, dlatego też świetnie się sprawdzą w szpitalach, wszelkich placówkach medycznych prywatnych i państwowych czy gabinetach kosmetycznych. W jego składzie znajduje się przede wszystkim alkohol w wysokim siedemdziesięciopięcio procentowym stężeniu, który odpowiada za usuwanie wszelkich drobnoustrojów oraz substancje, które wspomagają jego działanie. Co najważniejsze, jest to środek bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą skórą, zatem może być wszechstronnie stosowany. Już p kilkunastu minutach od aplikacji zaczyna działać i nie wymaga wycierania, gdyż szybko wysycha. Jeżeli chodzi o pojemność, to pięciolitrowa jest najbardziej opłacalna.

Spray Incidin jest przeznaczony do profesjonalnego użytku, czyli do stosowania przez szpitale, przychodnie czy salony. W pięciolitrowej pojemności dostaniemy go za około sto dwadzieścia złotych, natomiast najmniejsza pojemność sześćset pięćdziesiąt mililitrów kosztuje niecałe trzydzieści złotych.