Sprowadzenie samochodu zabytkowego z Ameryki

Byłem kolekcjonerem zabytkowych samochodów. W swoim garażu posiadałem kilka unikatowych modeli, które nie były nigdzie dostępne. Byłem jedyną osobą, która była w posiadaniu tych pojazdów. Ostatnio namierzyłem kolejny egzemplarz, który musiałem mieć w swojej kolekcji.

Współpraca z firmą importującą samochody z Ameryki

import samochodów z amerykiUdało mi się dogadać z właścicielem zabytkowego auta, tylko musiałem do kraju sprowadzić je na własną rękę. Wcześniej nie miałem takiej sytuacji i nie byłem w stanie sam nic zrobić. Postanowiłem więc nawiązać kontakt z firmą, która oferowała import samochodów z Ameryki i zlecić im dostarczenie mi tego pojazdu. Firmę szybko namierzyłem, bo w okolicy tylko jedna importowała samochody z tak daleka. Po rozmowie z właścicielem dogadałem się co do warunków i mogłem być spokojny. Miałem mnóstwo szczęścia, bo akurat  firmie zamierzano importować kilka aut z Ameryki i jeszcze znalazło się miejsce dla mojego zabytkowego samochodu. Dzięki temu cena była niższa a szczerze mówiąc, sporo mnie kupno tego zabytkowego samochodu kosztowało. Zapewniono mnie, że w przeciągu tygodnia mój samochód powinien zostać sprowadzony z Ameryki i czekałem z niecierpliwością. O niczym innym nie myślałem, bo moim marzeniem było posiadanie tego auta. Nawet zrobiłem dla niego miejsce w garażu. Pod koniec tygodnia zadzwoniłem do firmy importującej auta i dostałem informację, że kierowca w kraju będzie tego dnia wieczorem. Pojechałem na miejsce, ażeby na niego czekać.

Auto było piękne i wyglądało dokładnie tak, jak mówił jego poprzedni właściciel. Samochód na dodatek posiadał wszystkie oryginalne części a to była sprawa kluczowa. Dokonałem doskonałego interesu, który mimo, iż sporo mnie kosztował, to pozwolił ma spełnienie największego marzenia.