chodnik elektroizolacyjny

Sprzedawca chodników elektroizolacyjnych

W sklepie pracuję już od kilkunastu lat. Lubię swoją pracę i zarabiam naprawdę dobre pieniądze. W towary zaopatruje nas stały dostawca, z którym współpracujemy od samego początku istnienia sklepu. Posiadamy płyty z gumy, które są bardzo dobrej jakości.

Chodniki elektroizolacyjne i inne wyroby

chodnik elektroizolacyjnyMieszanki gumowe, które są stosowane do ich wyrobu są najwyższej jakości i są odporne na ścieranie czy temperaturę. Na sklepie posiadamy liczne wyroby gumowe i każdy klient znajdzie dla siebie coś interesującego. Pracuję od poniedziałku do piątku a weekendy mam wolne. Sklep jest czynny do godziny siedemnastej, ale pracę kończę około osiemnastej, ponieważ muszę podliczyć utarg i posprzątać. Ostatnio chwilę przed siedemnastą przyszedł klient, który chciał u nas zakupić trwały chodnik elektroizolacyjny, więc musiałem go jeszcze obsłużyć. Czasami zdarza się, że klient przychodzi na sam koniec, jednak zawsze obsługuję takiego klienta. Wiem, że wyroby gumowe w tej dzielnicy można kupić również w innym punkcie, jednak posiadamy naprawdę dobry jakościowo towar, dlatego klienci bardzo często odwiedzają nasz sklep. Wszystkie wyroby gumowe mamy poukładane tematycznie na półkach. Osobno umieszczone są płyty gumowe z uwagi na ich sporą ilość. Często z magazynu donoszę towary, żeby na sklepie niczego nie brakowało. Właściciel sklepu jest moim dobrym znajomym i bardzo często spotykamy się w weekendy z naszymi rodzinami. Tematem zawsze są wyroby gumowe, jednak później temat się rozluźnia i rozmawiamy dosłownie o wszystkim.

Nasze żony się przyjaźnią i często razem spędzają czas wolny. Czasami żona odwiedza mnie w sklepie i przynosi ciepły obiad. Zawsze pyta mnie jak przyjdzie o chodnik elektroizolacyjny, który jest w sklepie. Mówię jej wtedy, że to dla klientów, żeby mogli sprawdzić zastosowanie.