serwis obrabiarek cnc

Staram się o pracę w serwisie obrabiarek cnc

Jestem Krzysztof. Mieszkam w Toruniu. Żona pracuje w firmie w naszym regionie, właśnie do mnie dzwoniła bo u niej w firmie zwolniło się miejsce na serwisanta.

Serwis obrabiarek cnc i naprawa sprzętu

serwis obrabiarek cncFirma, w której pracuje żona zajmuje się dystrybucją maszyn tokarek i obrabiarek. Sprzedaż maszyn cnc jest na wysokim poziomie. Żona zawsze się cieszy z tego powodu bo gdy firma ma wysokie obroty to każdy pracownik dostaje kwartalna premię. Żona pracuje w firmie już pięć lat i od kiedy rozpoczęła prace to zawsze więcej ode mnie zarabiała. Ja pracowałem w małym sklepie i przeprowadzałem serwis u klinów i nigdy nie dostałem żadnej prowizji ani podwyżki. Postanowiłem przygotować swoje dokumenty i podjechać do zakładu zony. Automaty tokarskie cnc, które firma sprzedawała automaty tokarskie cnc. Była z tego znana w całym naszym kraju. Żona ostatnio także wspominała, że rozpoczynają podbój zagranicznych firm. Sprzedaż maszyn odbywa się w siedzibach. Firma ma w naszym kraju kilka punktów, w których można zakupić te maszyny. Dodatkowo firma zatrudnia kilkadziesiąt przedstawicieli handlowych, którzy jeżdżą po firmach, sklepach czy hurtowniach. Ja miałbym pracować jako serwisant. Znam się na budowie maszyn. Mam dziesięcioletnie doświadczenie w tej branży. Pani kadrowa, z którą rozmawiałem była dla mnie bardzo miła. Rozmowa rekrutacyjna była bardzo profesjonalna. Pani sprawdziła także moją wiedzę. Dostałem od karowniki działu kilka zadań. Naprawa wrzecion poszła mi bardzo dobrze. Miałem także przeprowadzić niedrogi serwis obrabiarek cnc w zakładzie. Kierownik także był ze mnie zadowolony.

Na koniec został tylko serwis maszyn cnc. Zadanie wykonałem prawidłowo. Dostałem propozycje współpracy. Oczywiście warunki finansowe były bardzo dobre, więć od razu potwierdziłem że prace przyjmuję.