porady prawne

Syn udziela tanie porady prawne w Krakowie

Nazywam się Jagoda i mieszkam w centrum Krakowa. Z mężem mamy jednego dorosłego już syna, który pracuje. Mój syn zawsze był dobrym dzieciakiem i miał najlepsze oceny w szkole.

Polecam porady prawne mojego syna

porady prawneSkończył studia w Krakowie i pracuje w biurze, w którym są udzielane porady prawne i jestem z niego naprawdę bardzo dumna. Mój syn bardzo dobrze zna prawo pracy i wszystkim zawsze pomaga. Syn mi mówił, że u niego w biurze jest bardzo dobra obsługa prawna firm i mają największą liczbę klientów z Krakowa i okolic. Dzisiaj jak do mnie przyszedł w odwiedziny to mi opowiedział, że przyszło do niego dwóch młodych chłopaków, którzy chcieli założyć spółkę i prosili go o pomoc w wyjaśnieniu jakie są niezbędne dokumenty, bo sądzili, że zakładanie spółek jest czasochłonne i dość skomplikowane. Udzielił im wszystkich niezbędnych informacji i wyszli zadowoleni. Ja nie znam się na tym wszystkim, ale mam syna, który zawsze mi pomoże jak jest taka konieczność. Kiedy jedliśmy obiad to do syna zadzwonił telefon i słyszałam, że syn wyjaśnia mu, że zakładanie fundacji wcale nie jest skomplikowane i żeby przyszedł do biura to się wszystkim zajmie i mu pomoże. Mój syn ma dziewczynę Agnieszkę, która studiuje prawo pracy i jest teraz na studiach podyplomowych. Jak je zakończy to chcą razem z synem otworzyć własne biuro i świadczyć tanie porady prawne w Krakowie. Z Agnieszką są razem już pięć lat i się świetnie dogadują, syn mi mówi o wszystkim i wiem, że się dogadują. Jestem pewna, że będą świetnymi partnerami także zawodowymi. Adaś musiał po obiedzie jeszcze jechać do klienta, ponieważ się z nim umówił w godzinach popołudniowych.

Spakowałam mu ciasto, żeby zabrał dla Agnieszki i umówiliśmy się, że razem w weekend nas odwiedzą. Tata ma urodziny i zrobimy grilla.