profile okapowe

System i profile okapowe na balkon

Pracuję w sklepie w centrum Warszawy. Właśnie przyjechała dostawa towaru. Niestety jest spóźniona o dwa dni i będę miała bardzo dużo pracy. Będę musiała zostać dłużej żeby wszystko wypakować, wprowadzić do systemu i poukładać na regałach.

Tanie profile okapowe na balkon będą liczone

profile okapoweOczywiście mam kilu pracowników do pomocy ale dostawa jest na prawdę duża więc nie będzie łatwo. Dodatkowo kończę jeszcze przygotowywać informację na stronie o remoncie balkonu. Na firmowej stronie mamy zakładkę remont balkonu i miałam tam zamieścić przedmioty i towary, które sprzedajemy i które klienci mogą wykorzystać do remontu. Muszę na to poświecić co najmniej godzinkę. Na szczęście udało mi się to skończy w czterdzieści minut. Mogłam zająć się przyjmowaniem dostawy. Na początku muszę przeliczyć każdy towar. Podzieliłam sprzęty wśród moich współpracowników. Profile okapowe będzie liczył Tomek. Profile schodowe Jagoda, okapniki balkonowe wezmę ja a Nadia przeliczy tanie profile okapowe na balkon. Każdy wziął się do liczenia i już po godzinie mieliśmy całą sumę. Wszystko na szczęście się zgadzało. Zaczęłam wprowadzać dane do systemu. Profile okapowe musiałam podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne a także zaznaczyć, że mają różne szerokości tak samo jak profile schodowe. Okapniki balkonowe są także dostępne w różnych kolorach o czym musiałam wspomnieć. Profile okapowe na balkon miały bardzo dobrą cenę. Na pewno będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Zaczynała się wiosna więc klienci chętniej wydawali pieniądze na materiały budowlane bo zaczynali remonty.

Sklep musiał być gotowy dlatego tak nam zależało aby towar przyjechał do nas zgodnie z terminem. Na szczęście opóźnienie nie było duże a klienci już powoli zaczynali do nas przychodzić. Podobały im się artykuły dotyczące remontu balkonu.