szkło laminowane

Szkło laminowane w kawiarni przyjaciółki

Spotkałam się z przyjaciółmi w kawiarence. Nasza przyjaciółka ją prowadzi, więc nigdy nie ma problemów z wolnym miejscem w niej dla nas.

Szkło laminowane w lokalu gastronomicznym

szkło laminowaneBardzo mi się podoba ta kawiarenka. Ma takie panele szklane na całej podłodze i daje to niezwykły efekt, bo wygląda trochę jak lustro. Znajomy mówił, że takie szkło laminowane wygląda bardzo korzystnie, bo kawiarenka zyskuje na estetyce. On to się zna na takich rzeczach, bo jest dekoratorem. To on pomagał jej wybierać szkło do kuchni i takie różne inne rzeczy. Możemy rozmawiać o wszystkim, jesteśmy taką paczką znajomych, która nie ma przed sobą tajemnic. Dobraliśmy się wyjątkowo.
Znajomy właśnie trochę się spóźnił bo dostarczył szkło dekoracyjne, żeby ładniej zagospodarować przestrzeń. Ma takiego własnego doradcę, i bardzo się go ceni. Wydaje mi się nawet, że czują do siebie jakąś miętę. Jakoś tak zalotnie się do siebie uśmiechają, ale nigdy nie wyrazili wprost swoich uczuć. Pewnie się boją reakcji. Nieraz tak jest, że jak pojawia się miłość, to za jakiś czas przyjaźń się sypie. Często tak się zdarza, mnie kiedyś też przytrafiła się taka sytuacja w klasie. Przyjaźniłam się z kolegą, z którym mieszkaliśmy bardzo blisko siebie. No i wszystko było dobrze, dopóki była to zwykła przyjaźń i nic więcej. Później zeszliśmy na inny tor znajomości i zaczęliśmy na siebie patrzeć trochę inaczej niż zwykle. To nas trochę pociągało do siebie, jednak nie był to dobry wybór. Jak zaczęliśmy się spotykać już jako para, to wywołaliśmy ogromne zdziwienie kolegów i koleżanek z klasy. Jakoś tak byli zszokowani naszą decyzją.

Potem zaczęliśmy się kłócić. Ja byłam o niego zazdrosna, bo rozmawiał z naszymi koleżankami. No i w ten sposób, nasza relacja się zepsuła, i straciłam bardzo dobrego przyjaciela. Więc się im nie dziwię, że się boją.