Szukałam pewnych usług

Pewnego dnia podjęłam decyzję o otwarciu własnego kanału z filmikami na popularnym portalu. Już od jakiegoś czasu interesowały mnie różnego rodzaju zagadnienia związane z tą sztuką. Na dodatek miałam pomysł na swój własny oryginalny filmik, a właściwie to ich serię.

Piękne ujęcia z lotu ptaka 

zdjęcia dronem śląskMiały być to opowieści o naszym pięknym Śląsku gdzie wykorzystywana miała zostać profesjonalna wiedza na temat zbytków czy innego typu ważnych miejsc. Niestety rzeczywistość wcale nie była taka jaka mogła się wydawać. Kręcenie filmików musiało być profesjonalnie wykonane aby dało się je oglądać. Aby uzyskać taki efekt, który mnie najbardziej interesuje postawiłam na zdjęcia dronem śląsk. Szukałam kogoś kto podejmie ze mną pewną współpracę. Oczywiście liczyła się dla mnie jakość oferowanych usług oraz cena. Jako początkująca osoba nie miałam wystarczających środków na zapewnienie sobie profesjonalnego nagrywania najlepszymi kamerami. Jednak firma, która zdecydowała się ze mną współpracować była na wygórowanym poziomie. Już pierwsze ujęcia wykonywane przez nich z lotu ptaka oddawały urok tego czego chciałam nagrywać. Właśnie takiego czegoś brakowało mi w swoich filmach. Dron dawał szerokie możliwości a w przypadku filmów dotyczących miejsc lub zwykłej przyrody sprawdzał się bez dwóch zdań. Dzięki temu to co robiłam zaczęło trzymać wysoki poziom. Miało mi to zapewnić wyższą pozycję wśród innych filmików tego typu.

Aby osiągnąć w tym sukces musiałam trochę zainwestować. Nie było innej drogi. Jednak jeżeli chodzi o profesjonalne ujęcia z lotu ptaka to byłam nimi zachwycona. Może w przyszłości pomyślę nad własnym sprzętem oraz jakimś szkoleniu w tym zakresie. To również byłby świetny krok w stronę przyszłości jeżeli zamierzałam się za to zabrać.