Szukam do apteki funkcjonalnych mebli

Jestem farmaceutką i pracowałam przez wiele lat w firmie ojca. Nie chciałam w taki sposób zaczynać kariery, ale potrzebne mi było doświadczenie a u ojca zdobyłam je szybko. Teraz myślę o własnej aptece, ponieważ chcę być w pełni niezależną osobą.

W mojej aptece jest teraz dużo funkcjonalnych mebli

funkcjonalne meble apteczneOjciec uszanował moją decyzję. Powiedział, że nawet może mi polecić lokal w innej części miasta, który jest na wynajem. Zgodziłam się, ponieważ wiedziałam, że to na pewno dobra oferta. Na dodatek nie będę ojcu robiła konkurencji i to był dla nas obojga ważne. W lokalu nie było żadnych mebli. Chciałam mieć funkcjonalne meble apteczne i takich postanowiłam poszukać. Zwykłe regały nie wchodziły w grę, ponieważ u ojca takie są i nie chciałam mieć w taki sposób wyposażonej swojej apteki. Naturalnie od ojca wzięłam wszystkie kontakty, ponieważ zapewnił mnie, że jak powiem, że jestem jego córką to możliwe, że uzyskam jakieś korzystniejsze ceny. Nie wiem ile kosztują takie funkcjonalne meble apteczne, ale wiedziałam, że tylko takie wchodzą w grę. Zadzwoniłam do producenta, z którym ojciec współpracuje jeszcze od kiedy nie miał swojej apteki. Znają się dobrze a ten przedsiębiorca od razu wiedział kim jestem. Wystarczyło nazwisko, żeby zorientował się, że jestem córką jego ulubionego klienta. Porozmawialiśmy na temat współpracy i zamówiłam od niego funkcjonalne meble apteczne, które mają być dostarczone w ciągu tygodnia. Mogę tyle czasu czekać, ponieważ chcę jeszcze odmalować ściany w lokalu.

Moja własna apteka już działa. To było moje marzenie, które udało mi się w końcu zrealizować. Z ojcem często współpracujemy i jak nie mam jakiegoś leku to odsyłam klienta do apteki mojego ojca. On robi tam samo. Teraz to nawet lepiej się dogadujemy.