biuro rachunkowe

Szukamy księgowej do pracy w profesjonalnym biurze rachunkowym

Mamy dobrze prosperującą firmę. Zajmujemy się różnymi sprzedażami, ogólnie jest to firma ze złomem. Nie dajemy sobie jednak rady z dokumentowaniem tego wszystkiego. Postanowiliśmy, że musimy wprowadzić jakąś księgowość i zatrudnić księgową do pracy.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Bydgoszczy i nowi pracownicy

biuro rachunkoweMy nie możemy tak na bieżąco wszystkiego notować i zapisywać. Jesteśmy też prostymi ludźmi, których przeraża papierkologia. Żadne z nas profesjonalne biuro rachunkowe-bydgoszcz niestety. Musieliśmy więc skorzystać z oferty jakiejś księgowej. Nie zależało nam na pięknej kobiecie, która będzie przyciągała wzrok. Chcieliśmy normalną skromną kobietę, która dobrze będzie wypełniała swoje obowiązki. No i dodatkowo nie zedrze z nas ogromnej ilości pieniędzy. Poszukaliśmy w ogłoszeniach Bydgoszcz i natrafiła nam się idealna kandydatka. Pani na emeryturze, która chce sobie dorobić. To była idealna opcja. Kobieta z doświadczeniem, spokojna, w sam raz się do nas nada, bo my też jesteśmy spokojnymi ludźmi i nie trzeba nam żadnych szaleństw. Drugą sprawą jest to, że mam bardzo zazdrosną żonę, i jakaś młoda kobieta na pewno nie spodobałaby się jej w mojej pracy. Ta pani była więc idealna. Jednak nie lubiła korzystać z komputera, wszystko zapisywała w swoich wielkich kałamarzach i notesach. Nie interesowało nas to, na czym pracuje, jeśli praca była dobrze wykonana. Niech kobieta sobie pracuje na czym chce, byle było wszystko zapisane dobrze, i wszystko się zgadzało. Pani zaczynała pracę już od rana, i była poważną osobą, której nie w głowie były głupoty i żadne oszustwa. Szybko zauważyliśmy, że można jej zaufać, i nasza współpraca była owocna.

Każdy robił swoje, my pracowaliśmy w magazynie, a ona w swoim małym pokoiku zajmowała się papierkami. Nikt nikomu nie wchodził w drogę, i każdy był zadowolony. I o to właśnie w dobrej pracy chodzi.