Tania fotobudka na imprezie firmowej

Ostatnio w mojej firmie miała miejsce impreza firmowa. Nie przepadałam za takimi rzeczami. Na imprezie powinien się człowiek bawić, a kiedy jesteś razem z szefem i kierownikami działów to nie masz ochoty na wygłupy.

Warszawska tania fotobudka i zabawne zdjęcia

fotobudkaCzłowiek jeszcze cod przez przypadek chlapnie, a potem okaże się że go zwolnili z pracy. Nie chciałam zatem żeby tak się stało. Kiedy przyszłam na imprezę to nic ciekawego tam nie zauważyłam. Stoły uginały się pod ciężarem jedzenia i napojów, ale to akurat było dobre, bo każdy mógł wybrać coś dla siebie. Grała w tle przyjemna i nienachalna muzyka, raczej do rozmów niż do tańczenia. Najpierw prezes powiedział co nieco o firmie, jej osiągnięciach i wręczył kilka nagród dla najlepszych pracowników. Potem zaprosił nas do wspólnej zabawy. Ja z koleżanką usiadłyśmy razem żeby ze sobą porozmawiać. Jednak nasza uwagę przykuło coś co stało z tyłu sali. Wyglądało to jak fotobudka na wesele, ale nie byłam tego pewna. Raz widziałam coś takiego na weselu ale nie skorzystałam z tego. Wszyscy widać było ze tez się temu przyglądają. Przecież nie będę się teraz przebierała w śmieszne rzeczy i pozowała do zdjęć, kiedy mój szef patrzy. Jednak ktoś się wreszcie odważył i tania fotobudka warszawa cena zaczęła działać. Potem każdy też chciał z niej skorzystać, bo jak się bawić to się bawić.

Nasze zdjęcia były przezabawne i nawet nasz szef zrobił sobie zdjęcia w peruce i okularach. Foto budka jednak nie była taka zła. Impreza się porem rozkręciła i każdy zrobił sobie przynajmniej jedną sesję zdjęciową.