hurtownia oświetlenia led

Targi hurtowni oświetlenia led

Targi udały się znakomicie. Mnóstwo wystawców, wspaniałe ekspozycje, jednak tak naprawdę my byliśmy jako jedyny producent oświetlenia led na całej hali. Pani Teresa poszła na zwiad i powiedziała, że nie znalazła ani jednego punktu, który by choć zahaczał o naszą branżę.

Hurtownie z oświetleniem LED stają się coraz bardziej popularne

hurtownia oświetlenia ledWielu zaciekawionych przyglądało się naszym produktom. Szczególną uwagą zostały otoczone żarówki led, które mieliśmy wszystkie rodzaje, oraz mnóstwo zdjęć z realizacjami w wielu miejscach na terenie całego kraju. W połowie dnia podszedł do nas pan Grzegorz, który miał stoisko z wędzonymi łososiami i powiedział, że u niego w placówce zastosowano system w którym są taśmy led i powiedział, że jako producent nie mamy sobie równych na całym świecie. Bardzo nam się zrobiło miło, chociaż tak naprawdę nigdy nie czuliśmy, że ktokolwiek może naszym produktom dorównać. Największa hurtownia oświetlenia led zamawia w Polsce zamawia tylko u nas, więc ami widzicie, że o czymś to świadczy. Wiedzieliśmy, że coś na tych targach trzeba sprzedać, dlatego zaprezentowaliśmy nasze bardzo wytrzymałe zasilacze led, których producent był w naszej osobie. Jaka duma nas przepełniała kiedy wsiadaliśmy do samochodu i bywalcy targów rozpoznawali nas na parkingu. Jeden mały chłopczyk podszedł do mojego sprzedawcy Roberta i poprosił o autograf. Zaskoczony wpisał się młodemu do zeszytu, potem pojechaliśmy do domu. Rano spotkaliśmy się na zebraniu w sali konferencyjnej aby omówić wnioski jakie wyciągnęliśmy z odbytych targów.

Oczywiście nie było nic do ukrycia, bo bilans był zdecydowanie na nasz plus. Zebranie też nie mogło trwać długo, bo Robert szybko jechał już na spotkanie z klientem, którego poznał na tamtych targach. Bardzo lubię uczestniczyć w takich imprezach bo są tak rozwijające!