Trekkingowy rower od firmy Romet

 

Cieplejsze miesiące sprawiły, że naszła mnie ochota na uprawianie jakiegoś sportu na świeżym powietrzu. Zaczęłam się więc zastanawiać nad tym, co wybrać. Po namyśle stwierdziłam, że najlepszym pomysłem będzie zakup roweru. Będę mogła na nim w tygodniu dojeżdżać do pracy, a w weekend wybierać się ze znajomymi na wycieczki za miasto.

Rowery Romet – model Gazela

romet gazelaChciałam, aby mój rower najlepiej sprawdzał się podczas jazdy po mieście, ponieważ najczęściej właśnie do tego będzie mi służył. Nie chciałam jednak wydawać na niego majątku. Postanowiłam więc zasięgnąć porady swojego przyjaciela, który zna się na rzeczy. Po długiej rozmowie wiedziałam, co chcę kupić. Niedługo później w moim mieszkaniu stanął piękny romet gazela, który bardzo mi się podoba. Ma aluminiową ramę, której rozmiar dokładnie dobrałam do swojego wzrostu. Bardzo zależy mi bowiem na tym, aby zawsze jazda na jednośladzie była dla mnie maksymalnie komfortowa. Osprzęt Shimano sprawia, że jazda na nim jest bardzo przyjemna, zmiana przerzutek przychodzi mi łatwo. Nie mogłam się więc doczekać, żeby móc ten sprzęt w końcu przetestować. Po mieście jeździ się na nim doskonale. Udaje mi się omijać korki, ponieważ w mieście mamy sporo ścieżek rowerowych. Dzięki temu dojazdy do pracy stały się dla mnie o wiele bardziej przyjemne, a przy tym mogę zadbać o poprawę swojej kondycji.

Postanowiłam dosyć szybko przetestować swój nowy rower na wycieczce za miasto. Część naszej trasy przebiegała przez las, gdzie mój sprzęt również sprawdził się doskonale. Myślę więc, że mój zakup był bardzo dobrym pomysłem. Nie tylko świetnie mi się na nim jeździ, ale również bardzo podoba mi się estetyka wybranego przeze mnie modelu. Takie regularne dbanie o moją kondycję sprawia mi wiele przyjemności.