Uczę się jak zaaranżować ogród

 

W szkole czasami organizowane są jakieś dodatkowe zajęcia dla zainteresowanych. Ja zawsze się na wszystko zapisuję, ponieważ uwielbiam zdobywać dodatkowe doświadczenie i się uczyć nowych rzeczy, które są bardzo ciekawe.

Dzięki szkoleniu wiem jak zaaranżować różne ogrody

aranżacje ogrodów w KrakowieKiedy nauczycielka powiedziała, że można zapisać się na darmowe szkolenie to mimo iż nie wiedziałam czego ono dotyczy, zgłosiłam się jako pierwsza. Po tym dowiedziałam się, że chodzi o aranżacje ogrodów w Krakowie i byłam dość szczęśliwa, że mi się udało. Zawsze liczy się kolejność zgłoszeń i osoby, które wcześniej nie uczestniczyły w takich projektach również mają pierwszeństwo. Szkolenie było w każdy piątek o godzinie osiemnastej w siedzibie naszej szkoły. Chętnie uczęszczałam na te zajęcia i nauczyłam się przy okazji bardzo dużo istotnych rzeczy, które są ważne podczas pielęgnacji ogrodu. Bardzo spodobała mi się ta aranżacje ogrodów w Krakowie i uznałam, że po szkole zajmę się tym zawodowo. Do tego czasu nie miałam sprecyzowanych żadnych planów zawodowych, ale dzięki temu szkoleniu już dokładnie wiem co chcę robić. Po kursie uzyskałam certyfikat, dzięki któremu mogłam podjąć pracę w jakim biurze, które zajmuję się taką aranżacją. Został mi jeszcze rok nauki, ale jeżeli chciałby ktoś zatrudnić mnie chociaż na same weekendy to dość chętnie się zgodzę. Nauczycielka poleciła mi dać ogłoszenie w tej sprawie i na pewno ktoś się do mnie odezwie w tej sprawie. Byłam bardzo podekscytowana. Mam pracę dorywczą i dodatkowo się uczę.

Po szkole dostałam zatrudnienie na stałe. Jestem tak bardzo szczęśliwa, że nie można tego sobie wręcz wyobrazić. Rodzice są ze mnie bardzo dumni a ja mam swoje pieniądze na drobne wydatki. Wszystko układa się jak należy i o to chodzi.