klocki lego

Udane łowy – klocki lego

Cześć, jak co dzień chciałam wam dzisiaj przedstawić jakąś ciekawą książkę. Od samego rana zastanawiałam się, czym was dzisiaj zaskoczyć, dlatego też udałam się do mojego ulubionego antykwariatu na łowy. Szczerze, miałam nadzieję, że znajdę jakiś tomik nieznanego poety, który zaskoczy zarówno mnie jak i was.

Klocki lego – jakie kupić?

klocki legoSiedziałam i grzebałam w poezji chyba jakieś dwie godziny, aż w końcu zobaczyłam coś, co chyba w dziale poezja, nie powinno się znajdować. Moi drodzy dzisiaj chciałam wam przedstawić jakąś dziwaczną encyklopedię klocków lego. Naprawdę istnieje coś takiego, wyobrażacie sobie, cała książka o klockach, z rozdziałami. Pierwszy rozdział to na przykład klocki lego dla dziewczynek, druki to klocki lego friends, kolejny, klocki lego ninjago i jeszcze klocki lego technic. I żebyście mieli jakieś pojęcie, co tam jest w środku, to na przykład w pierwszym rozdziale, klocki lego dla dziewczynek, mamy lata powstania takich klocków, jakie są modele i tak dalej. Klocki lego technic zajmują chyba ze dwadzieścia stron, klocki lego ninjago mają osobną czcionkę, jakby w stylu chińskich znaków. Klocki lego friends, mają nawet swoją piosenkę, wiedzieliście? W ogóle cała książka jest ciekawa naprawdę i myślę, że mógłby to być bardzo fajny prezent na przykład dla waszego chłopaka, albo i dziewczyny. Przecież każdy z nas bawił się kiedyś klockami lego, ja oczywiście miałam klocki lego dla dziewczynek, oraz klocki lego friends, bo to w ogóle chyba były takie pierwsze klocki. Kiedyś, jak już byłam starsza to marzyły mi się te takie świecące klocki lego technic, a mój brat miał na przykład właśnie te klocki lego ninjago. Mówię, wam miałam super szczęście w tym antykwariacie.

Teraz tak sobie siedzę i przeglądam zdjęcia, jak zmieniały się na przykład klocki lego dla dziewczynek i to jest super sprawa. Naprawdę dobry pomysł z taką encyklopedią lego. Tylko niestety kompletnie nie wiem gdzie możecie taką znaleźć, ale może gdzieś w Internecie. To tyle na dziś. Pozdrawiam i życzę miłego czytania!

Klocki lego znajdziesz m. in. na: www.leleus.com