wróżka

Ulubiona wróżka w telewizji

Każdy ma jakichś tam swoich idoli. Ja z takich telewizyjnych to miałam pewną wróżkę, która występowała w programach ezoterycznych, czyli takich, w których na żywo wykonuje się różne wróżby.

Pomoc wróżki w trudnej sprawie?

wróżkaLudzie dzwonią do takiego programu, podają datę urodzenia, i imię i według tego wróżka dokonuje różnych tam wróżeń. Ja muszę przyznać, że też się w to wciągnęłam. Zawsze z zaciekawieniem oglądam te programy i szczególnie głośniej nastawiam odbiornik, jak program prowadzi moja ulubiona dobra wróżka, która ma chyba największą sprawdzalność ze wszystkich. Zdarza się, że i sama czasami zadzwonię, bo jestem ciekawa, czy na mojej drodze w końcu pojawi się jakiś partner. Nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi, Warszawa jest pełna ludzi i nie można wiedzieć za którym rogiem akurat czeka jakiś nasz wybranek serca. Dlatego wolałam sobie dzwonić do wróżki i dowiadywać się, bo podawała dokładne daty możliwego spotkania z przyszłą miłością. Według mnie była to dobra wróżka, bo bardzo wnikliwa. Na przykład, że za 3 miesiące trafię na kogoś, kto zawróci mi w głowie. Takie wskazówki zawsze się przydają. Wiele osób nie wierzy w takie horoskopy i wróżenie, ale ja uważam, że coś w tym jest. Jakieś znaczenie to ma, zarówno jak układ planet i znaki zodiaku. To też jest w jakimś celu, i każdy znak zodiaku może coś oznaczać. Dlatego ja słucham wróżki i jestem z nią w kontakcie, gdy coś mnie ciekawi, ponieważ wolę wiedzieć z wyprzedzeniem, niż mieć takie zaskoczenie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, bo wróżka jest rzeczowa i naprawdę niektóre rzeczy potrafi dobrze doradzić. Kiedyś mi z pracą powiedziała, że za jakiś czas w końcu znajdę pracę, i się sprawdziło.

Dlatego nie mam podstaw, by jej nie ufać, na pewno nie chce oszukiwać ludzi. No ale każdy ma swoje zdanie, i jak nie chce, to nie będzie korzystać z takich usług.

Zainteresowanych tematem wróżenia i wróżbitów odsyłam na stronę: http://norman-astrolog.pl