usg

Usuwanie blizn, usg i medycyna estetyczna

Nie chcę dokładnie tego wszystkiego opisywać, co mi się przytrafiło, ale jedno musicie wiedzieć. Mam pełno różnych blizn na twarzy i na brzuchu. Nie mogłam z nimi żyć, miałam wrażenie, że całe Chełmno się patrzy na mnie jak na dziwaczkę, jak szłam po ulicy.

Usg i jego analiza

usgChciałam się ich pozbyć za wszelką cenę. Jak poszłam kiedyś na botoks, bo muszę sobie robić nim czoło, bo wygląda strasznie, to pani poinformowała mnie, że są różne metody radzenia sobie z bliznami. Jedną z dobrych klinik jest Bydgoszcz, która to wykonuje, ale w moim mieście też jest coś równie dobrego i na poziomie. Zainteresowałam się tym, bo obudziła się we mnie nadzieja. Poszłam więc od razu,w tym samym dniu, nie zwlekając ani chwili, by uzyskać tam dodatkowe informacje. Pani miała akurat chwilę wolnego czasu, więc wyciągnęła tanie usg chełmno, aby sprawdzić, jak głęboko mam te blizny. Dokładnie wszystko analizowała, by poznać, z czym będzie musiała się zmagać i pracować. Okazało się, że zwykłą farmakologią nie da się ich zniwelować niestety. Tak jak myślałam. Jednak medycyna estetyczna i na to ma radę, więc słuchałam uważnie. Czekała mnie laseroterapia, i trochę dziwnie to zabrzmiało, ale pani powiedziała, że musi mi zrobić mikrouszkodzenia. Chodziło o to, aby ożywić strukturę tej blizny i pobudzić ją do regeneracji. Miały powstać nowe komórki, w innym kolorze, wtapiającym się w skórę. To wszystko brzmiało dla mnie jak bajka, i tak tajemniczo wręcz, ale bardzo się cieszyłam, że za jakiś czas przyjdę na zabieg, i moja skóra w końcu będzie wyglądać porządnie, i zapomnę o tych śladach przeszłości, które były dla mnie jak taka zadra w sercu.

Nie mogę się doczekać, aż będę miała zabieg z pierwszym laserem, i późniejszego efektu, jak spojrzę w lustro zadowolona, jako nowa ja bez blizn.