wyważarki do opon

Używane wyważarki do opon od przedstawiciela

Zacznę od tego, że prowadzę własny warsztat samochodowy. W tym moim warsztacie oprócz naprawiania samochodów również świadczymy usługi wulkanizacyjnej.

Kupiłem cztery tanie wyważarki do opon

wyważarki do oponJestem z funkcjonowania warsztatu bardzo, ale to bardzo zadowolony, ponieważ na prawdę sporo mamy klientów. Bardzo dużo mamy stałych klientów, jak również jest wiele osób, które przychodzą do nas jednorazowo zrobić jakiś przegląd, zmienić opony i tym podobne rzeczy. Mój warsztat jest bardzo dobrze wyposażony, posiadamy na przykład nowoczesne montażownice ciężarowe, które dopiero niedawno weszły na rynek. Często przychodzi do nas przedstawiciel firmy wyposażającej warsztaty i oferuje coraz to nowe urządzenia. Ja często od tego przedstawiciela, bo na prawdę ta reprezentowana przez niego firma przedstawia mi bardzo, ale to bardzo korzystne oferty. Ostatnio kupiłem nawet od nich dwa podnośniki pneumatyczne. Nie były to jedyne podnośniki, które od nich kupiłem, ponieważ jakiś czas temu również kupiłem od nich dwa podnośniki kolumnowe. Maszyny, które są przez nich oferowane są na prawdę bardzo dobrej jakości i jestem z tych maszyn bardzo zadowolony. Na przykład dwa lata temu kupiłem od tej firmy cztery wyważarki do opon i do tej pory, pomimo tego, że używane są przez moich pracowników bardzo często, to nadal funkcjonują bez żadnego zarzutu. Ogólnie z tej firmy, od tego przedstawiciela, który do mojego zakładu przychodzi kupuję dużo rzeczy do mojej firmy. Czasem zdarza się nawet, że daje mi w prezencie. Przy dokonaniu u niego ostatniego zakupu dostałem nawet urządzenia do geometrii kół, jako prezent od firmy.

Nie powiem, bardzo miło mnie to zaskoczyło. Ogólnie dzięki temu nie muszę sam załatwiać nowych urządzeń wyposażających mój warsztat, bo można powiedzieć że ten przedstawiciel robi to za mnie.