W końcu powiększyłam usta

Kształt moich ust nie podobał mi się od bardzo dawna. Zawsze miałam z tego powodu lekkie kompleksy, a więc zabieg powiększenia ust był moim marzeniem od dawna. Jakiś czas temu w końcu udało mi się poddać zabiegowi powiększenia i ust i była to po prostu świetna decyzja. Mam teraz o wiele więcej pewności siebie.

Zabieg powiększenia ust został przeprowadzony profesjonalnie

Powiększanie ust RzeszówNie miałam problemu z tym by wybrać miejsce gdzie poddam się zabiegowi. Jeżeli chodzi o powiększanie ust Rzeszów ma dwie kliniki, które spodobały mi się na tyle, że zastanawiałam się nad tym by to właśnie tam wykonać zabieg powiększania ust. Spośród nich wybrałam jedną, znajdującą się w centrum, której częstą klientką jest moja przyjaciółka. Dzięki jej rekomendacji wiedziałam, że mogę spodziewać się profesjonalnego podejścia oraz dobrych efektów. Na zabieg czekałam kilka dni. Najpierw zostałam dokładnie poinformowana o tym jak będzie wyglądać zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego oraz jakie są przeciwwskazania i jak usta będą wyglądać po zabiegu. Na szczęście w moim przypadku nie było żadnych przeciwwskazań, a więc nie musiałam się niczym martwić. Przed zabiegiem porozmawiałam z dziewczyną, która miała go wykonać. Powiedziałam jej czego oczekuję jeżeli chodzi o efekt. Chciałam w większym stopniu powiększyć górną wargę, ponieważ była ona u mnie o wiele mniejsza niż dolna. Dlatego też pracownica powiedziała mi, że w górną wargę zostanie zrobione więcej wkłuć by wprowadzić tam więcej kwasu aby usta były równe. Mój zabieg trwał jakieś pół godziny i nie bolał.

Efekt powiększania ust bardzo mi się podoba. Jest tak jak chciałam – wielkość ust po zabiegu nie jest przesadzona, ale zdecydowanie widać, że są większe i bardziej wydatne. Tak jak powiedziała mi dziewczyna, która wykonywała zabieg górna warga rzeczywiście została bardziej powiększona, a przy dolnej nie ma aż takiej różnicy. W końcu moje usta wyglądają symetrycznie i bardzo mi się podobają.