Warto inwestować w dobrą jakość pościeli

 

Otworzyłam sklep z pościelą. Już dawno o tym myślałam. Chciałam się usamodzielnić i być niezależną od partnera. Mój mąż bardzo dobrze zarabia i kiedy urodziłam dzieci byłam w domu. Zrezygnowałam z pracy na rzecz rodziny. Kiedy dzieciaki poszły już do szkoły zaczęłam myśleć o sobie i swojej karierze. postanowiłam otworzyć sklep z dobrą pościelą.

Klienci chętnie kupują u mnie pościel

pościel marki andropol 200x220Brakowało tego u nas w mieście. Ciężko było trafić na dobrą pości el w przystępnej cenie. Ja do tej pory korzystałam ze sklepu internetowego i kiedy wpadłam na pomysł żeby otworzyć swój biznes skontaktowałam się z producentem u którego do tej pory robiłam zakupy. Udało mi się ustalić z nim dobre warunki współpracy. Przystępne ceny, które będę mogła zaproponować moim klientom a także wysoka jakość towaru to będzie to czym przyciągnę do siebie klientów. Lokal, który wynajęłam był w dobrej lokalizacji. Sporo sklepów było wokoło więc ruch na pewno będzie spory. Tak też było. Kiedy otworzyłam sklep byłam bardzo mile zaskoczona ile osób mnie odwiedził o i ile pościeli udało mi się sprzedać. Największym zainteresowaniem cieszyła się pościel marki andropol 200×220. Te duże rozmiary były w niskiej cenie. Zazwyczaj większe rozmiary są dosyć drogie i nie każdy decyduje się na zakup takiej kołdry. Ja oferowałam ceny przystępne dla wszystkich. Zależało mi żeby klienci chętnie robili u mnie zakupy, polecali moje towary znajomym, rodzinie i jeszcze chętniej do mnie wracali.

Przygotowałam gratisy dla klientów i ich dzieci. Byłam bardzo zadowolona, że mój sklep cieszył się takim powodzeniem a ja mogłam się realizować zawodowo. Rodzina mnie wspierała i kibicowała mi a to było dla mnie bardzo ważne. Byłam zadowolona, że zdecydowałam się na taki dobry asortyment.