Willa

Wille, pensjonaty i uzdrowiska w Kudowie Zdrój

Z wartości uzdrowiskowych słynie polskie miasto Kudowa Zdrój, dlatego chorzy na niedokrwistość, nadciśnienie tętnicze, choroby serca, choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa a także nadczynność tarczycy zjeżdżają tutaj co roku aby podleczyć dolegliwości, które utrudniają im normalne funkcjonowanie. 

Willa Sudety doskonałym miejscem na spoczynek

Willa

Na przyjazd kuracjuszy przygotowane są wygodne noclegi lub Willa Sudety oraz pensjonaty, miasto Kudowa Zdrój stawia do dyspozycji gości klasyczne oraz ekskluzywne pokoje, tak więc każdy kuracjusz ma nieograniczony wybór w ofertach i może dostosować je do swoich potrzeb. Rehabilitacja i leczenie dzieci w przypadku takich chorób jak: niedowłady, skrzywienia kręgosłupa, wady rozwojowe, choroby onkologiczne i hematologiczne to kolejna specjalizacja z którego słynie Kudowa, pomagając małym kuracjuszom powrócić do zdrowia. Duża baza i dostępność zabiegów fizjoterapeutycznych ściąga co roku osoby schorowane i potrzebujące wsparcia medycznego a także korzystania ze wspaniałego łagodnego klimatu i leczniczych wód źródlanych. Dla wszystkich potrzebujących znajdą się wolne miejsca którymi dysponują pensjonaty na terenie miasta Kudowa zdrój, przystosowane dla osób niepełnosprawnych i służące im dodatkową pomocą. Turyści wypoczynkowi oraz kuracjusze mogą wybrać się do aquaparku i popływać w basenie rekreacyjnym z masażem, skorzystać z sauny lub z gabinetu masażu. Miłośnicy konnej jazdy, też znajdą coś dla siebie, ponieważ Kudowa Zdrój posiada na swoim terenie stadninę koni specjalizującą się w nauce jazdy konnej, hipoterapii pomagającej dzieciom z niedowładami kończyn, a dla osób potrafiących dobrze jeździć konno organizuje rajdy konne.

Osoby poszukujące wyciszenia w mieście Kudowa mogą udać się do kapliczki z której wypływa uzdrawiające źródełko Marii, tam znajdą spokój i skupienie. Baza ciekawych ofert, jaką posiadają noclegi w gościnnym mieście Kudowa Zdrój zaproponuje zakwaterowanie każdemu turyście i kuracjuszowi.