rolety zewnętrzne

Wygrany przetarg na montaż rolet

Nazywam się Maksymilian i jestem właścicielem firmy produkcyjnej. Pracuje u mnie ponad stu pracowników, którzy wykonują rolety zewnętrzne, pięćdziesięciu, którzy produkują pozostałe rolety oraz zatrudniam dwudziestu, którzy robią plisy.

Będę montować rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzneZatrudniam również pracowników, którzy montują rolety zewnętrzne. Ostatnio dowiedziałem się, że w Szczecinie jest organizowany przetarg. Firma, która go wygra będzie montowała odporne rolety zewnętrzne ze Szczecina w kilku biurowcach. W środku mają być plisy a w niektórych pomieszczeniach wewnętrzne rolety. Bardzo mnie ten przetarg zainteresował, ponieważ spełniam wszelkie warunki, dlatego zdecydowałem się wziąć w nim udział. Wybrałem moje najlepsze rolety zewnętrzne, które posiadają bardzo łatwy mechanizm i są banalnie proste w obsłudze. Jeżeli przestawię rolety zewnętrzne, które są proste w obsłudze i bardzo solidne, to na pewno będę miał ogromne szanse na wygraną. Wybrałem również najlepsze wewnętrzne rolety jakie mamy oraz najlepsze plisy. W zgłoszeniu zaznaczyłem, że zatrudniam doskonałym pracowników, którzy szybko i sprawnie montują rolety zewnętrzne. Ponadto daję wieloletnią gwarancję oraz zapewniam przegląd kwartalny. To są usługi, które bardzo cenią klienci i jestem przekonany, że na pewno zostanie to wzięte pod uwagę. Przetarg miał się odbyć w centrum Szczecina, dlatego uznałem, że osobiście pojadę, ażeby uczestniczyć w rozstrzygnięciu przetargu. W Szczecinie powstało wiele nowych biurowców i zapewne ten przetarg właśnie tych budynków dotyczy.

Gdyby moje rolety wygrały, to na pewno zapewniłoby to pracę dla moich pracowników na wiele miesięcy. Moje rolety są naprawdę doskonałe i jestem przekonany, że mam ogromne szanse, żeby wygrać ten przetarg. Na razie cierpliwie czekam na dzień, kiedy będą wyniki.