kuchnia

Wymarzona kuchnia

Wiele osób czeka z utęsknieniem kiedy pójdzie na emeryturę. Nareszcie będą mogli odpocząć, długo spać i czytać książki. Tez się cieszyłam, że idę na emeryturę, ale z całkiem innego powodu.

Piękna kuchnia Smeg dla pasjonatki gotowania

kuchnia

Mam dopiero sześćdziesiąt pięć lat i zamierzam oddać się całkowicie swojej pasji – gotowaniu. Zaplanowałam sobie, że gdy przejdę na emeryturę wyjedziemy z mężem na dwa tygodnie nad morze, a potem zabieram się za remont. Dokładnie zaplanowałam co zamierzam zmienić w naszym domu. Remont zaczęłam od pokoi, a na koniec moje ulubione pomieszczenie czyli kuchnia. Ekipę remontową miałam ta co zawsze. Od ponad dwudziestu lat ta sama firma robi nam remonty. Oczywiście pracownicy się zmieniają, ale solidność pozostaje. Zanim zabrałam się za remont przeszukałam Internet w poszukiwaniu wymarzonej kuchni. Co prawda marzył mi się zawsze piec jaki miała moja babcia, piekła w nim pyszny chleb, ale takiego pieca w moim domu bym nie zmieściła, no i trzeba by zmienić wtedy również szafki kuchenne. Nie zamierzałam zmienia szafek, gdyż dwa lata temu zmieniłam wszystkie fronty i dorobiłam nadbudowę nad niektórymi szafkami. Mąż się ze mnie śmiał, ze stale mam za mało miejsca. Dzisiaj jest łatwiejszy wybór niż kiedyś, ale gdy jest za wielki wybór to też nie dobrze. W końcu znalazłam kuchnie jak marzenie. Profesjonalna kuchnia smeg spełniała wszystkie moje oczekiwania. Udałam się do salonu by zobaczyć z bliska jak wygląda kuchnia. Porządnie odrobiona, łącznie z detalami. Pan pokazał mi dokładnie wnętrze, zaprezentował wszystkie możliwości kuchni smeg.

Wiedziałam , że ta kuchnia i żadna inna. Pooglądałam pozostały sprzęt i spodobał mi się czajnik elektryczny smeg. Nie był ona tani, podobnie jak kuchnia, ale postanowiłam go kupić. Pieniądze na zakup i remont miałam z odprawy, która dostałam przechodząc na emeryturę, więc nie było z tym problemów.