Wytrzymała siatka leśna

Jestem właścicielką sporej działki leśnej, o sporym nachyleniu. Jest to bardzo istotna informacja, ponieważ im większe nachylenie gruntu (mówimy tutaj oczywiście o obszarach leśnych) tym można uzyskać większą dopłatę, jeżeli zdecydujemy się na zalesienie. Pieniądze były na tyle dobre, że zakupiłam odpowiednią ilość sadzonek i wystąpiłam do odpowiedniego urzędu, w celu uzyskania dofinansowania.

Trwała siatka leśna

siatka leśna od producentaW moim genialnym planie na uzyskanie dodatkowych funduszy, pojawiło się jednak jedno znaczne niedociągnięcie. Były nim zwierzęta leśne, które traktowały sadzonki, jak paszę i niszczyły owoce mojej pracy. Zdecydowałam się więc na ogrodzenie terenu, jednak początkowo nie stanowiło to dla nich zbytniej przeszkody. W końcu znalazłam odpowiednią ofertę. Była to siatka leśna od producenta ogrodzeń o podwyższonej wytrzymałości, które skutecznie chroniły teren. Zdecydowałam się na jej zakup. Po tygodniu od zamontowania nowego ogrodzenia przyszłam na pierwszą inspekcję. Faktycznie, siatka nie była w żadnym miejscu naruszona, a drzewka spokojnie rosły. Postanowiłam jednak trochę poczekać. Teraz minął już rok od zamontowania siatki leśnej o wysokiej odporności na uszkodzenia. Wciąż nie mam problemu ze zwierzętami, które wdzierają się na mój teren. Siatka faktycznie, jest bardzo wytrzymała i skutecznie chroni moje rośliny a ja dzięki temu uzyskałam stosowne dofinansowania.

Decydując się na zalesienie terenu, liczyłam na szybkie i łatwe pieniądze, uzyskane z dofinansowania. Niestety, nie wszystko przebiegało po mojej myśli. Problemem były leśne zwierzęta, wdzierające się na moją działkę. Tylko siatka leśna najwyższej jakości mogła zapewnić młodym drzewkom odpowiednią ochronę, dlatego też poszukałam stosownego producenta. Tym sposobem udało mi się skutecznie pozbyć problemu.