konferansjer

Wywiad z najlepszym djem i konferansjerem

Od lat pracuję w radio i przeprowadzam wywiady z ciekawymi ludźmi. Ostatnio dostałam ciekawą osobistość z Poznania, którą chętnie przeprowadziłam taki wywiad. Był to najlepszy dj, który jest znany w całej europie i chciałam zarówno ja, jak i nasi słuchacze poznać jego historię.

Polecany przez wielu konferansjer z Poznania

konferansjerAudycja miała się rozpocząć o godzinie dziewiętnastej, ale z dj spotkaliśmy się już o osiemnastej, żeby się przygotować do tego wywiadu. Punktualnie o dziewiętnastej rozpoczął się wywiad. Dj dużo opowiadał o sobie, na początku pracował jako wodzirej na wesele i miał dużo zleceń. Później podjął pracę jako konferansjer i zdobył spore doświadczenie, które pozwoliło mu pracować jako dj. Grał na weselach, osiemnastkach ale także jako dj na studniówki. Dla niego to był bardzo owocny okres, poznał wielu ciekawych ludzi z środowiska, którzy pomogli mu zaistnieć jako dj na europejskim rynku. Praca jako wodzirej na wesele wiele go nauczyła i nabrał pokory do wykonywanej pracy. Nie każdy może pracować również jako polecany przez wielu konferansjer z Poznania, ponieważ trzema mieć do tego talent. Po latach pracy jako dj na studniówkach postanowił zaistnieć w świecie większych imprez. Często jeździł ze znajomymi jako dj co pozwoliło mu jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Z każdym miesiącem stawał się coraz bardziej rozpoznawalny jako dj i zdecydował, że zacznie samodzielnie robić muzykę. To był idealny moment na taki krok w karierze, ponieważ dzięki temu znany teraz jest jako najlepszy dj z Poznania i ludzie go rozpoznają.

Niebawem będzie gał koncert jako dj w jednym w większych europejskich miast. Najlepszy dj podczas wywiadu zadeklarował wszystkim słuchaczom, że w grudniu odbędzie się jego koncert w Poznaniu, skąd pochodzi. To dla nas bardzo dobra wiadomość. Na pewno przyjdzie wielu ludzi.