szkoła tenisa

Zajęcia dla córki – profesjonalna szkoła tenisa

Moja córka właśnie rozpoczęła naukę w szkole podstawowej. Interesowała się chyba wszystkim co możliwe, Warszawa dawała dużo możliwości uczęszczania na różne zajęcia pozaszkolne. Zastanawiałam się, na jakie zajęcia ją zapisać.

Szkoła tenisa i zajęcia pozalekcyjne

szkoła tenisa Zapytałam ją, co by ją interesowało najbardziej. Mówiła, że może nauka tenisa bo chętnie spróbuje swoich sił. O, ciekawa sprawa, pomyślałam sobie. Jeśli chce próbować, to czemu nie. Ile jest sławnych tenisistek z Polski, na pewno i ona jakby zaczęła się uczyć już od najmłodszych lat, to wcześnie osiągnęłaby jakieś sukcesy. Poszukałam, czy jest jakaś profesjonalna szkoła tenisa w warszawie i na szczęście okazało się, że jest ich dość wiele. Znalazłam taką, która miała najlepsze opinie, bo nie zależało mi na tym, żeby było blisko. Mogłam ją zawieźć i dalej, jeśli ten tenis dla dzieci byłby w tej szkole lepszy. To też ważne, czy mają dobrą kadrę do pracy z dziećmi. Co innego tenis dla dorosłych, a co innego dla młodszych. Do dzieci trzeba mieć odpowiednie podejście, aby ich nie zniechęcać. Zadzwoniłam tam, by poznać szczegółowe informacje. Dowiedziałam się, że mają zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku, także jak najbardziej liczą na obecność dzieci. Od najmłodszych lat najlepiej się czegoś nauczyć, a oni liczą na dobre wyniki. Widać było, że zależy im na tym, aby uczyć profesjonalnie. Poinformowano mnie również, że mogę zabrać córkę na taką pierwszą lekcję, dla zapoznania się z całym tym sprzętem i zasadami. Żeby sobie zobaczyła, czy takie coś jej odpowiada, i czy jej się spodoba. To chyba najlepsze rozwiązanie, taka lekcja próbna.

Zobaczy jak to wszystko wygląda, i stwierdzi, czy to coś dla niej, czy raczej nie. Mam nadzieję, że znajdzie tu wszystko, co odpowiada jej zainteresowaniom, i że spodobają jej się zajęcia.