regały magazynowe

Zamawiam regały magazynowe od znanego producenta

Pracuję w hurtowni od pięciu lat. Odpowiadam za zamówienia i dostawy. Nasza hurtownia znajduje się w centrum miejscowości Poznań. Tydzień temu składałam zamówienie na regały magazynowe i inne sprzęty, które są nam potrzebne.

Regały magazynowe są dla nas najważniejsze

regały magazynowe Do tej pory nie mam od producenta żadnej odpowiedzi. Zaczęło mnie to niepokoić więc postanowiłam zadzwonić. Okazało się, ze nowa pracownica, do której trafiło moje zamówienie przeoczyła moją wiadomość. Nikomu nic nie przekazała i moje zamówienie nie było w trakcie realizacji. Cieszę się że zdecydowałem się zadzwonić bo mógłby przez te opóźnienia powstać duży problem. Rozmawiałem z Krystianem z którym do tej pory pracowałem. Krystian awansował i już nie przyjmował zamówień. Wyjątkowo żeby jak najszybciej odkręcić tą sytuację Krystian postanowił mi pomóc. Miałem podać mu przez telefon wszystkie rzeczy które chcę zamówić. Dodatkowo przesłać jeszcze raz wiadomość i na piątek czyli za trzy dni zamówienie zostanie do nas dostarczone. Regały magazynowe były dla nas najważniejsze. Regały do magazynu cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy teraz sporo zamówień na regały i musimy mieć je w zapasie. Potrzebujemy także regały sklepowe. Szczególnie regały sklepowe metalowe. To ostatnio hit wśród regałów sklepowych. Nasza hurtownia zapewnia najlepsze wyposażenie magazynów. Nie ma znaczenia czy magazynu są małe czy duże i jaką branżą się zajmują. Dla nas najważniejsza jest jakość i cena produktu a także zadowolenie naszych klientów. Przekazałem wszystkie informacje prze telefon.

Dodatkowo zgodnie z prośbą wysłałem wiadomość. Dostałem potwierdzenie, ze zamówienie jest w trakcie realizacji. Szkoda że Krystian już nas nie obsługuje. Z nim nigdy nie było żadnych problemów. Teraz muszę się przyzwyczaić do nowej obsługi.

Więcej na stronie ktd-poznan.pl