torby foliowe

Zamiawiam torby foliowe przez internet

Szukam dla siebie jakiejś fajnej i nowoczesnej i wysoko gatunkowej torby. Weszłam sobie w internet i szukałam jakiegoś dobrego i polecanego producenta. Znalazłam ciekawą stronę pewnej dobrej firmy która znajduje się w moim regionie. Producent jest na rynku od pięciu lat i ma dobre opinie.

Czy torby foliowe są ekologiczne?

torby folioweWeszłam sobie w torby które produkuje. Muszę przyznać że to pierwsza strona, na której jest taki duży wybór. Torby foliowe mnie nie interesują. Ja jestem bardzo za dbaniem o środowisko a solidne torby foliowe niestety nie są ekologiczne. Spodobały mi się torby papierowe a także torby reklamowe. Torby papierowe są praktycznie identyczne. Nie maja fantazji. Ja jestem zwariowana i lubię się wyróżniać. Torby papierowe z nadrukiem już bardziej mi się spodobały. Ale także jakość ten papier nie do końca do mnie przemawiał. Miałam wrażenie, że takie torby nie są wytrzymałe chociaż producent na stronie zapewniał, że torby są bardzo wytrzymałe i można w nich dźwigać nawet piętnaście kilogramów. Najbardziej spodobały mi się torby reklamowe. One były stworzone właśnie dla mnie. Torby reklamowe pozwalały mi na większy wybór. Były małe i duże. Były kolorowe, z nadrukami i bez. Wybrałam kilka modeli, które najbardziej mi się podobają i planowałam wybrać dwie ostatecznie, które zakupię. Nie mogłam jednak się zdecydować i zamówiłam cztery sztuki. Ponieważ jestem studentem mogę skorzystać ze specjalnego rabatu. Bardzo mnie to ucieszyło, bo muszę przyznać, że torby reklamowe ale także torby papierowe są bardzo drogie.

Szkoda, że ekologia to taki wydatek. jednak z rabatem zapłaciłam piętnaście procent mniej i taka kwota mnie satysfakcjonowała. wybrałam wysyłkę kurierem i miałam torby otrzymać w poniedziałek. Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, ze będę zadowolona.

Źródło danych: https://bagprint.com.pl/.