Zamówienie sprawdzonego cateringu na konferencję

W ojca firmie pracowałam od pięciu lat. Wykonywałam drobne prace, bo studiowałam i chciałam zarobić na swoje wydatki. Od zawsze uczona byłam szacunku do pieniędzy i rodzice chcieli, żebym na swoje wydatki sama zarabiała. Praca była lekka i przyjemna. Podobało mi się w ojca firmie.

Współpraca z firmą cateringową obsługującą konferencje

catering na konferencje warszawaOjciec zdecydował się zorganizować w firmie konferencję i robił to po raz pierwszy. Dysponował dużą salą, w której spotkanie dla dużej grupy osób mogło odbyć się bez przeszkód. Planował też zorganizować coś do jedzenia, ponieważ konferencja miała trwać kilka godzin. Od razu zaoferowałam ojcu, żeby znalazł firmę, która właśnie oferowała catering na konferencje Warszawa była duża i takich firm na pewno było całe mnóstwo. Mój pomysł ojcu od razu się spodobał i uznał go za doskonały. Z uwagi na to, że ja na ten cały catering wpadłam, to miałam zająć się zorganizowaniem jedzenia. Nie miałam zbyt wiele czasu, bo konferencja zorganizowana została w ostatniej chwili i szybko musiałam znaleźć jakąś dobrą firmę cateringową. Poszukiwania zawęziłam do firm, które specjalizowały się w cateringu na konferencję. Firm tego typu było całe mnóstwo i dlatego wybrałam tę, która znajdowała się najbliżej ojca firmy. Po kontakcie z przedstawicielem otrzymałam menu drogą elektroniczną i poprosiłam ojca, żeby wybrał potrawy, które miały być podawane na konferencji. To było moje pierwsze tak poważne zadanie od ojca i sobie doskonale z nim poradziłam.

Sama miałam okazję skosztować potraw, które zamówiłam na konferencję i bardzo mi smakowały. Wszystko było świeże i odpowiednio doprawione. Ojciec stwierdził, że z tą firmą na pewno jeszcze w przyszłości będzie współpracował, bo był zadowolony z obsługi i jakości jedzenia.