półkolonie

Zbuntowane dziecko wyślij na półkolonie

Rodzina czteroosobowa, gdzie dwoje rodziców pracuje a dwoje dzieci w różnym wieku chodzi do szkoły, ma swoje lepsze i gorsze dni.

Półkolonie to mała szkoła wychowania

półkolonieSyn Tomek ma 15 lat, dobrze się uczy i uprawia sport tenis Kraków, jest coraz lepszy w tej dyscyplinie a przy tym dobrze się bawi. Tomek gra rekreacyjnie i nie ma zapędów na zawodnika zawodowego. Natomiast nasza córka Iwonka, która ma 7 lat, posiada duszę buntowniczą i trudną do okiełznania, chodzi do szkoły chętnie, ale przy odrabianiu lekcji chęci gdzieś uciekają. Tomek podpowiedział mi, że w jego klubie jest specjalna sekcja dla dzieci w wieku od 7 lat i powinnam Iwonkę zapisać, a on będzie ją zaprowadzał i przyprowadzał. Przemyśleliśmy temat i Iwona zaczęła uczęszczać na tenis dla dzieci Kraków, pomysł okazał się trafiony, córka polubiła zajęcia i stała się bardziej wyciszona, skoncentrowana na nauce i ćwiczeniach w klubie. Muszę przyznać, że lekcje wychowania fizycznego przestały być dla Iwonki przykre, bo tak o nich mówiła i ćwiczyła chętnie z całą klasą. Trener zaproponował nam, żeby Iwona w czasie wakacji uczęszczała na półkolonie Kraków, cena nie była wygórowana, więc zgodziliśmy się, córka miała zapewnioną opiekę i mogła robić to, co lubi. Natomiast syn miał do wyboru dwa obozy tenisowe, jeden w górach, drugi nad morzem, wybrał góry. Brał udział w wielu zawodach, dzięki czemu zdobywał nagrody i dawał nam wiele radości.

Tenis Kraków jest dobry sposobem na spędzanie wolnego czasu, rozwój dziecka wiąże się nie tylko z nauką gry ale także współdziałania w grupie rówieśniczej.

Polecamy: http://proteniskrakow.pl