usługi ślusarskie

Pęknięty klucz i pomoc ślusarza

Mój ostatni wpis dotyczył wizualizacji i przyciągania do nas dobrych i wartościowych ludzi. Nie wiem, czy pisząc tekst na bloga, sama napełniłam się pozytywnymi emocjami, ale mogę wam powiedzieć szczerze i całkiem na serio – to działa i przekonałam się o tym sama na własnej skórze równo 3 lata temu!

Niespodziewane usługi ślusarskie

usługi ślusarskieChoć poranek tamtego dnia wcale nie sugerował, że ten dzień zakończy się aż tak dobrze. Wstałam oczywiście zbyt późno, w biegu parzyłam usta gorzką kawą w poszukiwaniu elementów mojej garderoby, standardowo porozrzucanych po całym mieszkaniu. W międzyczasie mignął mi w telewizji komunikat ostrzegający przed intensywnymi burzami, na które narażona miała być cała Małopolska. Dzień w pracy był bardzo intensywny i kiedy skonana stanęłam przed drzwiami, marzyłam o gorącej kąpieli i wieczorze spędzonym z książką, zwłaszcza że z oddali słychać było pierwsze pomruki burzy. Jednak nie dane mi było zrealizowanie planu. Z przerażeniem odkryłam, że klucz od drzwi wejściowych złamał się i utknął w zamku, a moja komórka zupełnie się wyładowała, więc nie mogłam wezwać nikogo, kto świadczyłby usługi ślusarskie. Postałam chwilę pod zamkniętymi drzwiami, starając się nie panikować. Skupiłam się na wizualizacji… i stało się! Z mieszkania naprzeciwko wyszedł młody mężczyzna.

 

Musiałam wyglądać żałośnie, bo od razu zaproponował pomoc. Szybko uporał się z zamkiem. Kiedy w ramach podziękowania zaprosiłam go na kawę, okazał się bardzo interesujący – na przykład jego nietypowym hobby jest kowalstwo. Obecnie jesteśmy już 3 lata razem i nie ukrywam, że ogromnie się ciesze, że zepsuł mi się wtedy ten zamek. 

Jeśli szukacie godnych polecenia usług ślusarskich to zdecydowanie polecam tego Pana www.kowalstwo-filipiec.pl