Zlecenie projektu planu zaopatrzenia w ciepło

Pracuję w gminie – jestem asystentką wójta. Głównie odbieram telefony, pełnię rolę rzecznika prasowego, umawiam mniej lub bardziej ważne spotkania, pomagam w organizacji różnych eventów. Ostatnio, przykładowo, w miejscowości gminnej odbył się coroczny festyn, na którym grała muzyka na żywo i występowała jedna z polskich gwiazd. Przez podobne zamieszania czasem jednak występują drobne wpadki.

Zaopatrzenie gminy w ciepło

Plan zaopatrzenia w ciepłoWójt nie prowadzi kalendarza, robię to za niego. Zapisuję najważniejsze zadania do wykonania i umówione spotkania. Niestety, od czasu do czasu coś mi umyka. Mój przełożony nie odreagowuje swojego gniewu na mnie, to bardzo serdeczny człowiek, ale ja sama i tak czuję niesmak spowodowany swoją nieuwagą. Najważniejsze jednak, że szybko staram się to naprawić. Plan zaopatrzenia w ciepło był jedną z rzeczy, którą zapomniałam zapisać pomimo wyraźnej prośby swojego przełożonego. Wtedy właśnie było to całe zamieszanie z festynem i załatwianiem przyjazdu gwiazdy. Na szczęście szybko się zorientowałam i uruchomiłam wszystkie kontakty. Polecono mi firmę wykonywającą takie projekty. Sprawdziłam ją w Internecie i dałam znać wójtowi, że kryzys został zażegnany i możemy być spokojni. Zleciliśmy taki projekt wspomnianej firmie i czekaliśmy na jego realizację. Współpraca okazała się owocna i przyjemna, dlatego stwierdziliśmy, że w razie czego już zawsze będziemy korzystać z ich usług.

Od tej pory staram się lepiej organizować swoją pracę i widzę, że to ma skutki. Oprócz tego, że zminimalizowałam stres, wszystko idzie efektywniej i szybciej. Projekt planu zaopatrzenia w ciepło zlecony tej konkretnej firmie był strzałem w dziesiątkę. Pomimo tego nie załatwiam już niczego na ostatnią chwilę, aby zaoszczędzić sobie i wójtowi nerwów.