Żółte, bajkowe stworki na pościeli twojego dziecka

Jeżeli jesteśmy rodzicami, to dobrze wiemy, że jeżeli jakaś bajka spodoba się dziecku, to możemy mieć pewność, że już wkrótce będzie ono chciało mieć dosłownie wszystko z ukochanymi bohaterami, żeby móc z dumą pokazywać swoją kolekcję i przede wszystkim móc podziwiać ukochanych bohaterów przy każdej okazji.

Pościel z Minionkiem spodoba się każdemu dziecku

pościel minionkiMój czteroletni syn ostatnio oglądał bajkę „Jak ukraść księżyc” i parę innych gdzie bohaterami są małe, żółte stworki zwane Minionkami. Dawno nie widziałam, żeby aż tak bardzo coś mu się spodobało – ciągle mówił tylko o tej bajce, no po prostu jakby nie było nic innego. No a kilka dni potem zaczęło się — talerzyk, miseczka i kubeczek z mionionkami, piórnik, ołówki, kredki, plecak do szkoły, plakaty i naklejki na ścianie, rysowanie tych uroczych stworków, oglądanie bajki przynajmniej raz w tygodniu, na urodziny poprosił o tort z minionkiem, pluszaka, a od rodziny dostał koszulki z ich wizerunkiem. No i nadszedł dzień, kiedy poprosił mnie o pościel Minionki, bo jego kolega z klasy taką ma i on też chce. No cóż, jako, że zbliżał się Dzień Dziecka, to zgodziłam się – w końcu każdy miał kiedyś coś, co bardzo lubił i nie było powodu, by odbierać komukolwiek tę radość. Zwłaszcza, że synek bardzo ucieszył się z pościeli i od razu spytał, czy może pod nią spać. Poza tym, muszę przyznać, że minęło już prawie pół roku, a jemu jeszcze nie przeszło, więc zupełnie nie żałuję, że wydałam na to wszystko pieniądze. 

Warto jest wiedzieć, jakie postacie z kreskówek najbardziej lubi nasze dziecko, nawet, jeżeli w pewnym momencie będziemy zmęczeni faktem, że nieraz odnosimy wrażenie, widzimy tych bohaterów w każdym kącie naszego domu. W końcu czego się nie robi dla radości na buzi dziecka?